Lila z Wiskitki

Imię: Lila z Wiskitki
Numer: 75/2022
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Lila – 75/2022

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plLila była sunią weterynarza i jego żony, a jednak nie zadbano o jej sterylizację. Sunia rodziła i rodziła. Przyszła do nas z czwórką szczeniąt. Odchowała je i maluchy szybko znalazły domu. Były piękne tak jak ich matka. Jednak miały jedną przewagę – były młode.

Na począku Lila trudno aklimatyzowała się w nowym miejscu, chociaż uwolniona z łańcucha miała o niebo lepiej niż wcześniej. Po odchowaniu małych zabraliśmy ją do innego hoteliku, gdzie ma spacery i więcej kontatku z ludźmi. Otworzyła sie bardzo. Wszyscy ją kochamy. Jest czysta, lgnąca do człowieka, a spacery z nią to czysta przyjemność. Ona docenia swobodę jaką jej dajemy i poznaje świat. Zapomina o łańcuchu i ciągłym macierzyństwie.

Kto pokocha piękną Lilę – sunię w średnim wieku, raczej większych rozmiarów. Ale przecież duże jest piękne.

Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------