Kacperek jest puchatą przytulanką. Pojechał do dom daleko, ale to dom wspaniały, pełen miłości dla tego malutkiego terierka. Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

Imię: Kacperek jest puchatą przytulanką. Pojechał do dom daleko, ale to dom wspaniały, pełen miłości dla tego malutkiego terierka. Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.
Numer: 93/2016
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMiał swoją ukochaną Panią, ale ta bardzo zachorowała. Choroba uniemożliwiła starszej kobiecie opiekę nad pieskiem. Poprosiła Fundację o pomoc. Rozstanie było trudne…

Kacperek jest obecnie w domowym hoteliku. Zrobiliśmy mu badania i wyleczyliśmy zęby, które były w złym stanie. Już przyzwyczaił się do nowego domu, czuje się dobrze i czeka na kogoś kto zechce mu dać miejsce przy swoim boku. To starszy pies i dużo nie potrzebuje. Ciepły kąt, smakowite kąski, spacerki i dużo serca. On za to odda całe swoje serduszko. Jest śliczny.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------