Kacperek jest puchatą przytulanką. Pojechał do dom daleko, ale to dom wspaniały, pełen miłości dla tego malutkiego terierka. Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

Imię: Kacperek jest puchatą przytulanką. Pojechał do dom daleko, ale to dom wspaniały, pełen miłości dla tego malutkiego terierka. Dziękujemy, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.
Numer: 93/2016
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMiał swoją ukochaną Panią, ale ta bardzo zachorowała. Choroba uniemożliwiła starszej kobiecie opiekę nad pieskiem. Poprosiła Fundację o pomoc. Rozstanie było trudne…

Kacperek jest obecnie w domowym hoteliku. Zrobiliśmy mu badania i wyleczyliśmy zęby, które były w złym stanie. Już przyzwyczaił się do nowego domu, czuje się dobrze i czeka na kogoś kto zechce mu dać miejsce przy swoim boku. To starszy pies i dużo nie potrzebuje. Ciepły kąt, smakowite kąski, spacerki i dużo serca. On za to odda całe swoje serduszko. Jest śliczny.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------