Fred, po 4 latach pobytu w Fundacji, znalazł dom i zamieszkał w pięknej dzielnicy w Warszawie. Wszystkiego dobrego!

Imię: Fred, po 4 latach pobytu w Fundacji, znalazł dom i zamieszkał w pięknej dzielnicy w Warszawie. Wszystkiego dobrego!
Numer: 8k/2010
Płeć: kocur
Wiek: młody
Rasa: Kot Europejski
Przeznaczenie: do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plWybrali właśnie jego i po kilku dniach z nimi zamieszkał. Bardzo dziękujemy za pokochanie naszego mruczącego podopiecznego.

Fred (biało-rudy) miał trafić do nas na krótko. Pochodzi z Żyrardowa i poproszono nas o przyjęcie go, aby znaleźć mu dom. Wałęsał się w pobliżu bloków mieszkalnych i bardzo potrzebował pomocy. Dość szybko w wyniku ogłoszeń zgłosił się starszy Pan z Warszawy, że chce go przygarnąć. Był samotny i bardzo potrzebował towarzysza. Byliśmy bardzo zadowoleni i zawieźliśmy go do przytulnego mieszkanka tego Pana. Na początku wyglądało pięknie, ale po pół roku Pan zadzwonił i zażądał zabrania zwierzaka. Podobno kot go drapał (pokazywał ślady), demolował mieszkanie (podrapana tapeta) i w ogóle nie nadawał się na przyjaciela. Zabraliśmy Freda, który wylądował w domu tymczasowym Fundacji. Minęły lata i Fred dał się poznać jako przemiły futrzak (jak do tej port niczego u nas nie podrapał).

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona kota - koniec //-----------------------------------------