Szaria

Imię: Szaria
Numer: 24/2016
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!
Kontakt: 503 069 502 lub fundacja@przytulpsa.pl

Szaria jest średniej wielkości suczką, coraz bardziej ufną, pochodzi już nawet do nowych osób. Jest przyjazna do innych zwierząt – może zamieszkać z czworonożnym towarzyszem. Jej szczeniaki znalazły nowe wspaniałe domy (jeden pojechał aż do Szwajcarii), a Szaria zasiedziała się w hoteliku… Szukamy dla niej wspaniałego domu do końca życia!

Szaria w schronisku urodziła małe i troszczyła się o nie jak mogła w schroniskowym koszmarze, ale czas płynął, szczeniaki dorastały i oczywiście bez kontaktu z ludźmi zaczynały dziczeć. Ona przerażona i ogrodzona kratami nie mogła przekazać dzieciom, ze świat jest piękny, a ludzie dobrzy. Groziło im zdziczenie i dożywocie w schronisku. Rodzinka przyjechała do hoteliku, ale już kolejnego dnia okazało się, że szczeniaki są chore. Zrobiliśmy testy, które wykazały parwowirozę. Maluchy pojechały do kliniki, gdzie otrzymały surowicę, kroplówki, troskliwą opiekę weterynaryjną. Niestety sunia Balbina nie przeżyła. Dwaj malcy wyzdrowieli. Jeden walczył o życie długo.

 

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------