Pirat, zwany też Gilbertem, miał smutną przeszłość, jak większość fundacyjnych podopiecznych. Ale jest już w pełni szczęśliwy. Dziękujemy Pani Eli z Zalesia Górnego z całego serca. Przygarnęła go, tak jak poprzednio Miśka, który nie miał szans na adopcję.

Imię: Pirat, zwany też Gilbertem, miał smutną przeszłość, jak większość fundacyjnych podopiecznych. Ale jest już w pełni szczęśliwy. Dziękujemy Pani Eli z Zalesia Górnego z całego serca. Przygarnęła go, tak jak poprzednio Miśka, który nie miał szans na adopcję.
Numer: 03/2017
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość:
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plJesteśmy przeszczęśliwi, a dzięki takim Ludziom łatwiej pomagać, dzięki nim świat jest po prostu lepszy.

Przybył do nas bardzo chory, i natychmiast otrzymał najlepszą opiekę weterynaryjną. Obecnie zamieszkał w hoteliku i ze smutasa zrobił się przemiłym psiakiem.

„Lepiej skakać na trzech, niż kuleć na czterech“.

Ataman – siedmiolatek przyjechał do Fundacji ze schroniska, gdzie było mu bardzo źle. Jest superpogodny, otwarty, kochany – aż trudno uwierzyć, że siedział za kratami. Jest trójłapkiem.

Czekamy na osobę o dobrym sercu, która pokocha Atamana od pierwszego wejrzenia…

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------