Pirat, zwany też Gilbertem, miał smutną przeszłość, jak większość fundacyjnych podopiecznych. Ale jest już w pełni szczęśliwy. Dziękujemy Pani Eli z Zalesia Górnego z całego serca. Przygarnęła go, tak jak poprzednio Miśka, który nie miał szans na adopcję.

Imię: Pirat, zwany też Gilbertem, miał smutną przeszłość, jak większość fundacyjnych podopiecznych. Ale jest już w pełni szczęśliwy. Dziękujemy Pani Eli z Zalesia Górnego z całego serca. Przygarnęła go, tak jak poprzednio Miśka, który nie miał szans na adopcję.
Numer: 03/2017
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość:
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plJesteśmy przeszczęśliwi, a dzięki takim Ludziom łatwiej pomagać, dzięki nim świat jest po prostu lepszy.

Przybył do nas bardzo chory, i natychmiast otrzymał najlepszą opiekę weterynaryjną. Obecnie zamieszkał w hoteliku i ze smutasa zrobił się przemiłym psiakiem.

„Lepiej skakać na trzech, niż kuleć na czterech“.

Ataman – siedmiolatek przyjechał do Fundacji ze schroniska, gdzie było mu bardzo źle. Jest superpogodny, otwarty, kochany – aż trudno uwierzyć, że siedział za kratami. Jest trójłapkiem.

Czekamy na osobę o dobrym sercu, która pokocha Atamana od pierwszego wejrzenia…

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------