Myszka przybłąkała się na budowę obwodnicy Góry Kalwarii. To sześciokilogramowe maleństwo.

Imię: Myszka przybłąkała się na budowę obwodnicy Góry Kalwarii. To sześciokilogramowe maleństwo.
Numer: 91/2018
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plMyszka  przebywa w domu tymczasowym w Korzeniówce, pod Piasecznem. I to już jest jej prawdziwy dom – do końca życia. Dziękujemy !!!

Znaleziona na budowie, zgłoszona do Fundacji, przyjechała prosto do kliniki. Miała guz pod brzuchem i wyglądała na szczenną. Guz okazała się przepukliną, ale wyszła też babeszjoza. Obecnie sunia jest domu tymczasowym, gdzie zrobiła ogromne postępy i z dzikuska staje się cudowną, wierną psiną. To maleństwo zasługujące na dużo miłości i troski.

This post is available in: plpolski

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych 🙂 Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------