Lunka to zjawiskowo piękna panienka. Ma już kochający domek. Wszystkiego najlepszego !

Imię: Lunka to zjawiskowo piękna panienka. Ma już kochający domek. Wszystkiego najlepszego !
Numer: 113/2017
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzykleiła się do Fafika, psa, który został sam na posesji po śmierci właściciela. Tak razem sobie żyli. Gdy córka zmarłego postanowiła zabrać Fafika do siebie, do Warszawy, pozostał problem suni. Co z nią?

Gdy usłyszeliśmy tę historię zgodziliśmy się przyjąć Lunkę. Jest młodziutka, około 8  miesięcy, bardzo przerażona kolejnymi zmianami w jej życiu. Najpierw tułaczka, potem życie u boku psiego przyjaciela, łapanie, transport, klinika i hotelik. Na szczęście młoda psina szybko przystosowuje się do nowych warunków i z dnia na dzień robi się coraz bardziej ufna. Jest śliczna, delikatna i całe życie przed nią.

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------