Marco vel Luli to prawie bokser

Imię: Marco vel Luli to prawie bokser
Numer: 20/2018
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plLulka przyjęliśmy na prośbę wolontariuszy. Przebywał w marnym schronisku, gdzie warunki były dla niego szczególnie dotkliwe. Delikatny, przyjazny, wycofany psiak. Panicznie bał się smyczy i obroży. Nie mógł tam liczyć na spacery i kontakt z ludźmi. Kraty, kraty i kraty bez końca. Kto adoptuje psiaka, z którym nie można wyjść na spacer, w dodatku się wszystkiego boi?

Obecnie Marco przebywa w kameralnym hoteliku. Jest już radosnym psem. Na spacery woli chodzić bez smyczy, ale smycz już toleruje. Jest przyjazny do ludzi i zwierząt.

Szukamy dla niego domu tymczasowego lub stałego.

Tel. 503069502, opiekunka Ewa – 608504380

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------