Lulek ze schroniska to prawie bokser

Imię: Lulek ze schroniska to prawie bokser
Numer: 20/2018
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plLulka przyjęliśmy na prośbę wolontariuszy. Przebywał w marnym schronisku, którego warunki były dla niego szczególnie dotkliwe. Delikatny, przyjazny, wycofany psiak. Panicznie bał się smyczy i obroży. Nie mógł tam liczyć na spacery i kontakt z ludźmi. Kraty, kraty i kraty bez końca. Kto adoptuje psiaka, z którym nie można wyjść na spacer, w dodatku się wszystkiego boi?

Kto i jak go skrzywdził?

Obecnie Lulek przebywa w kameralnym hoteliku. Jest już wesołym psem. Na spacery chodzi bez smyczy, gdyż trzyma się opiekuna i stada. Jest absolutnie przyjazny do ludzi i zwierząt. Ze smyczą jeszcze jest problem.

Szukamy dla niego domu z ogrodem. Tymczasowego lub stałego. Na koszt Fundacji zatrudnimy behawiorystę do nauki chodzenia na smyczy. Ten cudowny psiak zasługuje na dom. Tel. 503069502, opiekunka Ewa – 608504380

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------