Lira – malutka, delikatna sunieczka, którą los krzywdził wiele razy…

Imię: Lira – malutka, delikatna sunieczka, którą los krzywdził wiele razy…
Numer: 89/2017
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plJej serduszko nie wytrzymało serii nieszczęść, które ją spotkały… Niech jej będzie dobrze za Tęczowym Mostem.

Najpierw trafiła do schroniska, złego schroniska, gdzie zaszła w ciążę. W porę ją zabraliśmy i znaleźliśmy jej dobry dom. Była szczęśliwa przez ponad rok. Ale pewnego dnia Pani Renata ciężko zachorowała. Prawdopodobnie nie wróci już do sprawności i psinkę musieliśmy zabrać do hoteliku.

Lira bardzo przeżyła tragiczne wydarzenia. Obecnie, po dwóch tygodniach od nich, dochodzi do siebie. Bardzo potrzebuje domu, który podaruje jej ciepły kącik, dużo miłości i bezpieczeństwo. To wszystko  miała i straciła.

 

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------