Irys, młodziutki piesek, wpatrzony w człowieka.

Imię: Irys, młodziutki piesek, wpatrzony w człowieka.
Numer: 57/2018
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plIrys- kawaler ok. 3 letni, średniej wielkości, 18 kg, do kolan. Uroczy, wiecznie roześmiany, chodzący za człowiekiem jak cień.

Irysek (przy pierwszym kontakcie nieśmiały) jak zaufa przemienia się w prawdziwą przytulankę i prawdziwego- zapatrzonego w człowieka- pieszczocha. Mężczyźni są dla niego strasznymi potworami, z którymi trzeba powolutku się zaprzyjaźniać :), do kobiet jego męskie serduszko przekonuję się bardzo szybko.

W swoim krótkim życiu przeszedł przez koszmar bezdomności, potem wskutek ludzkiego błędu o mało nie stracił łapy i życia. Dziś czeka na swój wymarzony dom i upragnionego człowieka w domu tymczasowym, gdzie dał się poznać jako chodząca łagodność i delikatność, ale też wielki entuzjasta zabaw i gonitw. Świetnie dogaduje się z innymi psami, kot to jego wielki przyjaciel. Grzecznie zostaje sam.

Irysek jest zaszczepiony, wykastrowany, odrobaczony i odpchlony.
Jest uroczy, kochany, delikatny i zasługuje na niezwykłych ludzi, którzy pokochają jego delikatną osobę i wielkie, psie serducho.

Kasia – 570110292

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------