Diana, ogromna piękność, wyjątkowa pod każdym względem.

Imię: Diana, ogromna piękność, wyjątkowa pod każdym względem.
Numer: 71/2016
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: bernardyn
Przeznaczenie: do domu z ogrodem
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plNiestety nie udało się tej przepięknej, mądrej, uroczej suni. Po operacji mastektomii, w wyniku powikłań umarła… To był ogromny szok. Niech jej tam będzie dobrze za Tęczowym Mostem.

Myślimy, że życie spędziła na rodzeniu małych, a gdy już nie miała siły i zdrowia wyrzucono ją jak niepotrzebny przedmiot.

Błąkała się chora i coraz słabsza. Spotkała na swojej drodze wspaniałych ludzi, którzy jej  pomogli i zgłosili do naszej fundacji. Przyjęliśmy ją do kliniki, gdzie poddana została badaniom i leczeniu.

Obecnie w kameralnym hoteliku kontynuuje leczenie. Czeka ją jeszcze operacja sterylizacji, jak się wzmocni. Już teraz szukamy dla niej cudownego, bezpiecznego, kochającego domu, który pozwoli zapomnieć o dramatach jakie ją spotkały. Przyszłemu opiekunowi oferujemy wsparcie finansowe przy dalszym leczeniu.

 

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------