Biedronek przyjechał do nas z Podlasia. Ma już dom i to wspaniały. Dziękujemy, pozdrawiamy, życzymy wszystkiego co najlepsze!!!

Imię: Biedronek przyjechał do nas z Podlasia. Ma już dom i to wspaniały. Dziękujemy, pozdrawiamy, życzymy wszystkiego co najlepsze!!!
Numer: 20/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzybył do nas z Podlasia. Został wyrzucony w podlaskiej wsi i koczował przy sklepie Biedronka.
Po pobycie w klinice trafił do domu tymczasowego, w Warszawie. Oto co napisała tymczasowa Opiekunka:

Idealnie chodzi na spacerach i podąża za mną spuszczony ze smyczy (byłam z nim na rowerze i na rolkach). Nie zaczepia innych psów i ludzi ale jak najbardziej jest nimi zainteresowany. Lubi być w centrum uwagi ludzi. Dzieci są OK, ale woli starsze. Małe dzieci są za bardzo ruchliwe i krzykliwe dla niego. Nie jest psem zabawowym ani zaczepnym, ale chce być obecny w życiu swoich ludzi.

Podsumowując: Loki jest mało kłopotliwym i cichym psem lubiącym pobiegać oraz poznawać nowe miejsca. Uwielbia jak ma dużo przestrzeni (pola/łąki), nie boi się kałuż czy błota. Chętnie też ze mną siedzi na kanapie i ogląda seriale. Jeśli komuś zabije mocniej serce na jego widok to będzie miał bezproblemowego i oddanego psa.”
Kontakt do tymczasowej Opiekunki Oli – 505999662

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------