Biedronek przyjechał do nas z Podlasia. Ma już dom i to wspaniały. Dziękujemy, pozdrawiamy, życzymy wszystkiego co najlepsze!!!

Imię: Biedronek przyjechał do nas z Podlasia. Ma już dom i to wspaniały. Dziękujemy, pozdrawiamy, życzymy wszystkiego co najlepsze!!!
Numer: 20/2017
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzybył do nas z Podlasia. Został wyrzucony w podlaskiej wsi i koczował przy sklepie Biedronka.
Po pobycie w klinice trafił do domu tymczasowego, w Warszawie. Oto co napisała tymczasowa Opiekunka:

Idealnie chodzi na spacerach i podąża za mną spuszczony ze smyczy (byłam z nim na rowerze i na rolkach). Nie zaczepia innych psów i ludzi ale jak najbardziej jest nimi zainteresowany. Lubi być w centrum uwagi ludzi. Dzieci są OK, ale woli starsze. Małe dzieci są za bardzo ruchliwe i krzykliwe dla niego. Nie jest psem zabawowym ani zaczepnym, ale chce być obecny w życiu swoich ludzi.

Podsumowując: Loki jest mało kłopotliwym i cichym psem lubiącym pobiegać oraz poznawać nowe miejsca. Uwielbia jak ma dużo przestrzeni (pola/łąki), nie boi się kałuż czy błota. Chętnie też ze mną siedzi na kanapie i ogląda seriale. Jeśli komuś zabije mocniej serce na jego widok to będzie miał bezproblemowego i oddanego psa.”
Kontakt do tymczasowej Opiekunki Oli – 505999662

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------