Aram za Tęczowym Mostem…

Imię: Aram za Tęczowym Mostem…
Numer: 35/2016
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plTen pies trafił do schroniska w 2007 roku. Był wtedy jeszcze młody i piękny, ale to nie przyniosło mu szczęścia. Mieszkał w tym przeraźliwie smutnym miejscu do 2016 roku. I tak starzał się, z czym nierozerwalnie wiążą się problemy ze zdrowiem. Przestał chodzić. Wtedy zainteresowała się nim wolontariuszka i pochyliła nad jego losem. Na jej prośbę Fundacja przejęła Aram ze schroniska. Otrzymał leki, poprawił się jego stan fizyczny, ale nie tylko fizyczny. Ze smutasa zrobił się wesołym psiakiem, który potrafi bawić się piłeczką i szczekać przy ogrodzeniu.

Nie udało mu się życie, ale mamy nadzieję, że jego ostatnie lata nabiorą sensu i radości oraz wynagrodzą mu to co było z nawiązką.

 

Daliśmy tu tyle ile mogliśmy. Hotelik u Izy był jego domem. Mieszkał razem z jej rodziną.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------