Zuzia i Sara pozdrawiają z domu tymczasowego w Warszawie.

Obie nasze podopieczne czują się dobrze. Zuzia marzy o swoim domu, ale Sara już go ma…
Prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla Zuzi. Można ją spotkać w Warszawie, na Mokotowie.Agnieszka napisała:”
Sara – to już chyba przegrana sprawa dla innych i niech żałują! – zostanie u nas, bo jak ją spędzić z tej kanapy jak jej odebrać piłeczki i jak jej nie zabrać znowu na Mazury, które pokochała, całe dnie próbowała złapać fale na jeziorze i nie dopuścić żeby dopłynęły do brzegu… cudowny widok.

Pozdrawiamy Agnieszkę bardzo serdecznie. Dziękujemy !

Prosimy Was o pomoc w znalezieniu domu dla Zuzieńki. Chociaż jest bardzo szczęśliwa to przecież wreszcie powinna zamieszkać na stałe.

A oto co napisała Agnieszka o Zuzi:
„. Zuzia – przyjechała do nas jako mała dzikuska; bez wyczucia łapała zębami za ubranie, nogi i ręce, bez umiaru skakała przez płot, w domu na kuchnię blaty itp.; na ulicy podlatywała do obcych
obszczekując – to samo jeśli chodzi o samochody, motory i rowery – typowy wiejski kundelek.
Trochę czasu oraz pracy i Zuzia nabiera ogłady; wszystkie wymienione wady zostały opanowane w 80 %; reszta jeszcze do pracy, ale to trzeba złożyć na karb jej wieku – wbrew białym fragmentom
sierści na pyszczku nie jest psem starym – to przecież urocza 3-4 letnia sunia, czyli nadal mająca prawo do radosnego brykania i ciągłej chęci do zabawy i pobiegania.
Karnie reaguje na swoje imię = przywoływanie, ale lubi też dynamicznie przebiec się po łące i poganiać (prędkość i skoczność zbliżona do psów pasterskich zaganiających border- collie) z innymi psami, z którymi bez problemu się dogaduje.
Nie za bardzo przepada za kotami. B. ładnie chodzi na smyczy, ale tego typu spacer nie może być jedynym; Zuzia musi mieć zapewnione wybieganie się, a potem jedzonko i chętnie się prześpię
– czyli nie zniszczę niczego w domu.
Idealnym domem dla niej byłaby rodzina z dziećmi trochę starszymi, które miałyby czas i ochotę pobiegać, porzucać piłkę, poprzewracać się – potarmosić. W grę wchodzi także towarzystwo innego psa
w miarę w podobnym wieku o podobnym temperamencie. A do zabawy najlepiej dom z ogrodem (wyższe ogrodzenie) lub szansa na spacer w terenie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.