Zostań Patronem naszej Fundacji na Facebooku!

https://www.facebook.com/becomesupporter/450575300474/

Kochani, prezentujemy nową możliwość wspierania naszych podopiecznych i zarazem gorąco zachęcamy do zostania Patronem naszej Fundacji.Koszt to 22,99 zł miesięcznie (Facebook automatycznie pobiera miesięczną opłatę z podpiętej karty).

Możecie oczywiście zrezygnować z patronowania w dowolnym momencie.Nasza Fundacja od ponad 10 lat pomaga bezdomnym zwierzętom. Codziennie otrzymujemy apele o pomoc, prośby o przyjęcie pod opiekę piesków ze schronisk-umieralni, z wypadków, ze strasznych warunków, trudnych i tragicznych historii nie sposób zliczyć.

Robimy co możemy, najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, ale nie jesteśmy w stanie… Z Waszą pomocą będziemy mogli zrobić o wiele więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół.Tylko w tym roku przyjęliśmy pod opiekę ponad 200 zwierząt.

Jeżeli jest taka potrzeba leczymy (często są to trudne i kosztowne przypadki), stawiamy na nogi, szukamy wspaniałych domów i wydajemy do adopcji

Pomóż nam pomagać i zostań naszym patronem za 22,99 zł miesięcznie. Dziękujemy !!

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.