Zima się zbliża wielkimi krokami. Najtrudniejszy czas dla zwierzaków, tych bezdomnych, ale również w schroniskach.

Karma i ciepłe budy to to czego nie powinno zabraknąć. Wolontariusze organizują już teraz zbiórki żywności i artykułów potrzebnych dla schronisk. Agnieszka robi to przez cały rok.
Teraz zbliża się kolejna zbiórka – dla schroniska w Celestynowie. Nawet podarowany drobiazg, mały woreczek karmy czy puszka, czy smycz to dużo jeśli zrobi to wiele osób. Zapraszamy!Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt w przytulisku i schronisku w Celestynowie.
W dniu 16.11.2013 – SOBOTA, w godz. 10.00 – 14.00, w szkole SOS nr 1 ul. Rzymowskiego 36, będziemy zbierać:

1. Karmę suchą i w puszkach dla psów i kotów, makaron, ryż, kaszę;
2. Koce, kołdry, pościel, ręczniki;
3. Smycze, kagańce, miski, garnki;
4. Środki czystości oraz opatrunkowe;
5. Makulaturę i złom – każde 5 kg to 1 kg karmy.

Na miejscu będzie można porozmawiać o adopcji psa lub kota z przytuliska, obejrzeć zdjęcia zwierząt czekających na swojego właściciela, dowiedzieć się jak pomóc. Więcej informacji: 697-700-705

ZAPRASZAMY!

Prosimy nie bądź obojętny – idzie zima – Twoja pomoc jest potrzebna!!!

A ten piesek na zdjęciu jest ewidentnym dowodem na to, że pomagać warto. Oto jego wzruszająca historia opowiedziana przez Agnieszkę:

Była sobie klatka na Paluchu – 3 psy: suczka i 2 psy. Najmniejszy, zakochany w suczce, suczka w największym. 1,5 roku temu suczka poszła do adopcji. Była strasznie zalękniona, poza Paluchem nie znała innego świata; 5 lat spędzonych w klatce – jak przybyła miała około 1 roku. Miesiąc temu nie udało się lekarzom uratować ze skrętu żołądka największego psa z tej trójki. Najmniejszy wpadł w totalną depresję. Leżę w budzie i nie wychodzę… Zabrałam, wyczyściłam zęby, wykastrowałam i zawiozłam do tej suczki. Nie trwało nawet jednej minuty jak rozpoznał swoją dawną ukochaną z klatki i już było po depresji.
Nastał po prostu psi raj, który ma już dla niego, dla nich trwać i trwać. Jestem przeszczęśliwa!!!! Agnieszka.”

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.