Wymarzony dom dla Solusia musi wreszcie się znaleźć.

Solo przez kilka tygodni błąkał się po Ustanowie i przychodził pod posesję przy ul. Parkowej. Ponieważ otrzymywał jedzenie coraz częściej się tu pojawiał i wreszcie zamieszkał pod bramą. Pomimo ogłoszeń i rozmów z mieszkańcami nie udało się odnaleźć dotychczasowego właściciela.17.09.2012 r. zdecydowaliśmy się go przyjąć pod opiekę Fundacji i Soluś pojechał do kliniki, a po zabiegach weterynaryjnych do hotelu w Stefanowie. Po kilku miesiącach, ze względów organizacyjnych, przewieźliśmy go, z jego ulubioną koleżanką Rudzią, do hoteliku k. Żelazowej Woli.

Niespodziewanie pojawiła się szansa adopcji. Monika deklarowała najlepszy dom dla naszego pieska. Wizyta przed adopcyjna wypadła pomyślnie, a warunki okazały się dobre. Adopcja nastąpiła 13.07.2013 r. w Piasecznie.

Niestety życie pokazało co innego. Była ucieczka, tułaczka, dom tymczasowy i wreszcie znowu hotelik k. Żelazowej Woli.

Pomimo wielu ogłoszeń szukanie nowego domu wciąż nie przynosi rezultatu. 17.01.2014 r. przeprowadziliśmy Solusia się do kolorowego hoteliku, który ma bardzo dobre wyniki adopcyjne.

Obecnie Solo jest wesołym, zabawowym psiakiem. Zapomniał o smutnej i burzliwej przeszłości. To wspaniały piesek z charakterem. Gdy mu się ktoś nie spodoba potrafi okazać to łapiąc ostrzegawczo za łydkę. Ma swoje psie antypatie, ale potrafi się wspaniale zaprzyjaźnić z kolegami i koleżankami. Jego największym przyjacielem był Szymek. Po jego adopcji Solo wciąż tęskni.

Solo ma wielką pasję – zabawki. Przy nich zapomina o całym świecie. Mozolnie znosi pluszaki oraz gumowe kaczuszki z ogrodu i posłanek innych psiaków do swojego legowiska. Otoczony nimi zasypia jak niemowlę.

Jest czysty, nie niszczy, nie szczeka niepotrzebnie, jest bardzo karny i podporządkowany opiekunowi.

Soluś jest młody, ok. 3 lat, zdrowy i wykastrowany.

Obecnie, po adopcji Szymusia, Solo jest najdłuższy stażem w hoteliku. Bardzo go kochamy i prosimy Was o pomoc w znalezieniu dla niego najlepszego domu na świecie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.