Home » Aktualności » Właśnie przyjęliśmy kolejne maluchy. Urodziły się na wsi, niepotrzebne nikomu… Właśnie przyjęliśmy kolejne maluchy. Urodziły się na wsi, niepotrzebne nikomu… Przytul Psa 17/10/2020 Comments off Dzielnie zniosły podróż, a w hoteliku, szybko odzyskały humor i rozpoczęły się harce. To dwie rude dziewczynki i dwaj chłopcy – czarujący bruneci ! Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki Tweet Pin It Podobne posty KWIECIEŃ 2026 – piękny, nie dla wszystkich… My dużo możemy zrobić dla Nich razem. Kociaki słodziaki, jeszcze z mamą, ale już szukamy domów. Maluchy Agatki rosną i rozrabiają. Wiosna w hoteliku – zwierzaki szczęśliwe – popatrzcie.