W ten trudny, zimowy czas zwierzęta potrzebują pomocy. Każdego dnia zgłaszane są psiaki w potrzebie.

W tym roku przyjęliśmy już 9 psów.

Najpierw przyjechały pieski z Pawłowa, które uratowaliśmy od okropnego schroniska. To Gina, Kropka, Tami, Sabcia i Ogin. Wszystkie przebywają w hotelikach, z którymi współpracujemy.

15 stycznia zawitała w Polsce, długo oczekiwana Dżesi z Gruzji. Niestety czekając na transport zachorowała – warunki zycia na ulicy, a potem w schronisku jej nie oszczędziły i musieliśmy zabrać ją do kliniki, w której pozostanie ok. tygodnia.

Pomimo przepełnienia przyjęliśmy małą suczkę ze szczeniakiem z Halinowa. Został tylko jeden maluch. Reszta nie doczekała pomocy…

Wczoraj zupełnie nieoczekiwane, na prośbę wolontariuszy z Wysokiego Maz. przyjęliśmy cudnego Snoopy’iego, który nagle stracił dom, a wolontariuszki nie miały gdzie go umieścić. Pojechał go do kliniki i tu czeka na dt lub miejsce w hotelu.

Na przyjęcie czeka też staruszek kot, którego wolontariusze z Wysokiego Maz. znaleźli bardzo chorego. Obecnie jest leczony w klinice, a za tydzień ma przyjechać do  nas.

Malutki, ślepy piesek z Wągrodna i suczka ze schroniska z ogromną przepukliną stoją w kolejce do przyjęcia. Ona bardzo cierpi.

Niestety nie wszystkim zgłaszanym psiakom i kotom możemy pomóc. Tym chorym, kalekim, odmawiać nie umiemy.

Gorąco prosimy o wsparcie.

Oto cierpiąca sunia z przepukliną, siedmiomiesięczny szczeniak w typie labradora oraz sunia z Gruzji jeszcze przed przyjazdem do Polski.

Na samym dole  malutki staruszek ślepaczek, staruszek kot oraz mama sunia i jej maluszek.

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.