Urszula Dębska poleca do adopcji Ziomka!

Ziomek to cudny pies o wspaniałym zrównoważonym charakterze. Przyjechał do nas ze wsi po śmierci właściciel, który nie mógł ochronić go przed okrucieństwem ludzi. Został postrzelony 51 razy. Jedna z kul spowodowała poważny uraz nogi. Nogę udało się uratować, jednak śrutów wyjąć się nie da.
Na szczęście obecność śrutów nie stanowi dla Ziomka zagrożenia ani nie sprawia dolegliwości. Ziomek nie czuje też  urazu do ludzi i kocha wszystkich, no może trochę boi się mężczyzn…
To nieduży, średni psiak, chociaż ma wygląd pięknego owczarka.
Kto adoptuje Ziomka będzie  miał wspaniałego przyjaciela.

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.pl


„Weź mnie i przytul” to seria fotografii wykonanych przez Michała Gromadę, przedstawiająca znane osoby razem z psami – podopiecznymi fundacji Przytul Psa. Wszyscy czworonożni bohaterowie szukają nowego domu oraz właścicieli, którzy będą ich kochać, opiekować się nimi i oczywiście… przytulać! Zależy nam nie tylko na adopcji sfotografowanych psów. Chcemy również zachęcić ludzi do przygarniania innych zwierząt i zapewniania im kochającego domu. Te bezbronne i niewinne stworzenia wiele przeszły w swoim pieskim życiu a przecież zasługują na dobro i miłość człowieka. Odwdzięczą się tym samym, a nawet z nawiązką.

Jak powstała akcja?

Pomysłodawcą akcji jest fotograf Michał Gromada, który w grudniu 2018 roku skontaktował się z fundacją Przytul Psa i przedstawił swoją wizję. Obie strony nawiązały intensywną współpracę i szybko przystąpiły do działania. Inicjatywa została bardzo ciepła przyjęta przez aktorów, modeli czy wokalistów, którzy z wielką chęcią dołączyli do nas, pomogli i nadal pomagają w znalezieniu domu dla swoich nowych przyjaciół. Prezentowane zdjęcia to pierwsza odsłona akcji, ale już w najbliższym czasie przystępujemy do realizacji następnej serii zdjęć.

Kto wziął udział?

W pierwszej odsłonie są to: Kasia Szklarczyk i Kapsel, Julia Kamińska i Łatka, Patryk Grudowicz i Sfinks, Paulina Gałązka i Beti, Urszula Dębska i Ziomek, Osi Ugonoh i Mati, Anna Matysiak i Dron oraz Drops, Michalina Sosna i Kapsel, Julia Rosnowska i Myszka, Marcel Sabat i Tolek, Maja Szopa i Kropka, Natalia Filipczuk i Łatek .

Makeup wykonała Klara Bułynko.

Kto pojawi się w kolejnej części, na razie pozostanie w tajemnicy.

Jak wziąć i przytulić?

Osoby zainteresowane adopcją psiaków prosimy o kontakt z Fundacją na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”

Tel. 503 069 502

Email: fundacja@przytulpsa.pl

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.