To już ponad 3 lata współpracy ! Dobrej współpracy. Dziękujemy.

Nasza Fundacja nie ma schroniska. Podopieczni po opuszczeniu kliniki czekają na domy w 4 hotelach dla psów i 2 płatnych domach tymczasowych. Jednym z nich jest Kundel Bury i Kocury.

Te trzy lata (umowę współpracy podpisaliśmy w sierpniu 2012 roku) minęły szybko. Dużo naszych podopiecznych, tych najtrudniejszych, często takich, których do innych hoteli nie chciano przyjąć znalazło tu schronienie i odpowiednią opiekę, również medyczną.

Dziękuję za te lata i te psy.

Od 2012 roku wiele się zmieniło. Obecnie to nie tylko hotel, to monitorowane, dobrze wyposażone i profesjonalnie prowadzone Centrum Terapii Zwierząt.

Szczególne podziękowania dla Mai i Krzysztofa składam za Barego (ten kaleki rottweiler po ciężkich przejściach, dzięki Krzysztofowi pojechał do wspaniałego domu), leciwego Oskara z wybitym okiem, któremu nie udała się adopcja, ale otrzymał miejsce na kanapie i wspaniałe dożycie oraz amstafo-bulteriera Bulika, mojego ukochanego, ale trudnego i chorowitego podopiecznego ze schroniska na Paluchu. Było wiele, wiele innych. Dziękuję z całego serca.

Oto kilka fotek Bullika oraz Oskar na kanapie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.