Solo z Ustanowa wciąż czeka na domek. To taki super psiak!

Soluś przebył długą drogę. Najpierw tułaczka, potem klinika, potem hotel, dom, ucieczka, dom tymczasowy, hotel i wreszcie kolorowy hotelik u Ewy. Tu jest bardzo szczęśliwy, ale tęskni za domkiem.Popatrzcie na Solusia.
Solo młody, cudny psiak szuka domku, mimo że dużo złego przeszedł w życiu dalej jest ufny i wesoły, kocha pluszaki ,piłeczki, potrafi się sam z sobą bawić godzinami. Lubi głaskanie ale nie jest natarczywy, kocha wylegiwanie się na kanapie i buziaki, dogaduję się z innymi psiakami, i jak ludzie ma swoje sympatie i antypatie, z tymi pierwszymi gania i bawi się, te drugie raczej omija. Solcio jest posłuszny, zachowuje czystość, na spacerku na początku troszkę ciągnie ale to z radości, za chwile już jest spokojny. To przeuroczy pies, mimo swojej nie typowej fizjonomii jest cudny, przekochany a od jego mięciutkiego futerka trudno oderwać ręce. Solo to psiak jedyny w swoim rodzaju, drugiego takiego nie ma. Soluś ma około 2-3 lat jest wysterylizowany, zaszczepiony i zaczipowany.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.