Są takie psy i koty, dla których znalezienie domu stałego jest bardzo trudne. Na przykład stare, chore, kalekie.

Szczególnie w dzisiejszych czasach, ludzie boją się wydatków związanych z opieką nad psem czy kotem szczególnej troski. Często chcieliby pomóc zwierzakowi, który przecież umili im, czasami samotne, życie, a jednocześnie przyniesie satysfakcję z dobrego uczynku.

Czaruś przebywa już 4. rok w domu tymczasowym „na dożycie„. Przybył do nas ze schroniska w opłakanym stanie: stary, ślepy, zabiedzony, przestraszony. Wtedy zjawiła się Pani Longina i przyjęła go do swojego domu, w którym do tego czasu królowały tylko koty. Czaruś terierek zaakceptował koty, a one jego. Ze względu na sytuację finansową, zapewniliśmy finansowanie wydatków związanych z leczeniem i opieką.

Czaruś jest bardzo szczęśliwy. Od czasu do czasu potrzebuje naszego wsparcia w leczeniu czy karmie, w zamian otrzymujemy wiadomości i zdjęcia.

Dziś przyszła kolejna informacja: „Pozdrawiamy z Czarkiem, on z nowego spanka. Jest super zdrowy i zadowolony. Odezwiemy się z życzeniami. Opiekunka Czarka”

Gdyby Ktoś chciał w taki sposób pomóc, to prosimy o kontakt – 503069502

Warto, pamiętajmy – KARMA WRACA

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.