Rodzą się jak Bóg przykazał, ale człowiek tego życia nie szanuje.

Kolejne szczeniaki potrzebują domów. Zostały odebrane z uwagi na warunki, w którym przebywały. Ich mama niestety została. Jest malutka i bardzo potrzebuje bezpiecznego miejsca na ziemi.

Oto wiadomość i zdjęcia.

3 suczki i jeden piesek, mają ok. 7 tyg., zostaly odrobaczone, waza od 900g do 2kg (piesek), jedzą juz same, sa jeszcze oslabione poniewaz byly w strasznych, uragajacych godnosci zywej istoty warunkach. Poniewaz mam inne zwierzęta oraz male koty to pieski siedzą w klatce, co nie jest dla nich komfortowe, nie mogę tez zbyt długo zostawić ich u mnie, bo rodzina się buntuje juz, takze moze udaloby sie im znaleźć domy albo cos tymczasowego. Przebywa tez u mnie inne 3,5 mc szczenie, dzikie, ktore boi sie ludzi, moze ma Pani kogos kto umialby pracowac z takim zwierzaczkiem i wyprowadzil je na normalnego psa w przyszlosci, ktory mialby szanse na dom.”

Mama szczeniaków jest w Wincentowie, k. Góry Kalwarii, szczeniaki w Pieczyskach. Trzeba ją zabrać, dzikawa, do socjalizacji. Szczeniaki gotowe do adopcji. Kontakt – 501087859, 794753927

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.