Tutuś – uroczy kudłacz zabrany ze schroniska, które jeszcze nie zdążyło go zepsuć.

Imię: Tutuś – uroczy kudłacz zabrany ze schroniska, które jeszcze nie zdążyło go zepsuć.
Numer: 72/2019
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plTutuś pojechał do domu tymczasowego w Warszawie i wszystko wskazuje na to, że będzie to jego dom na zawsze.

DZIĘKUJEMY, POZDRAWIAMY, ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!

Młody, pełen energii, wprost zachłystuje się tym co mu podarowaliśmy zamiast schroniskowej klatki i marnych ochłapów powodujących tylko tycie, nie zdrowie.

Musimy go troszkę odchudzić, gdyż przybył z dużą nadwagą. Na przyjęcie czekał kilka miesięcy, chociaż wiedzieliśmy już wtedy, że nie odmówimy. Bardzo przypomina nam zabranego z tego samego schroniska Hipcia, z ogromną nadwagą, któremu się jednak nie udało i pomimo wysiłków lekarzy i domu, który na niego czekał opuścił nas na zawsze.

Tutuś przyjechał do nas 13 września. Od razu poczuł się jak u siebie. Jest radosny, uśmiechnięty, bardzo przyjazny do towarzyszy psich i ludzkich. Wszyscy go kochamy.

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------