Pipi – mała, przemiła sunia do adopcji.

Imię: Pipi – mała, przemiła sunia do adopcji.
Numer: 101/2022
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Pipi – 101/2022

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPIPI – mała biało-ruda, krótkowłosa, krótkonóżka suczka. Pipi ma ok.5 lat i wiele przeżyć za sobą. Porzucona, zmuszona do radzenia sobie w kompletnej samotności, skazana na urodzenie swoich maluchów w polu, okazała się bardzo dzielną mamą. Maluchy i ona doczekały się pomocy i wylądowały bezpiecznie w fundacyjnym hoteliku. Psie dzieci czekają już na domy, a Pipi może wreszcie odpocząć od trudów wychowywania i pomyśleć o własnej przyszłości. Na pewno potrzebny jest jej dom z kochającymi, czułymi ludźmi, którzy pozwolą jej zupełnie zapomnieć wszystko, co było złe, a dadzą szczęśliwie przeżyć całe psie życie. Pipi będzie cudowną przyjaciółką i towarzyszką i na pewno serdecznie odwzajemni  uczucie, które otrzyma od swoich opiekunów.
Kontakt : 502 906 532, 503069502

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------