Pila vel Dakota po 3 pełnych latach w hoteliku ma już dom. Z przemiłym kolegą, z dużym ogrodem i wspaniałymi Opiekunami.

Imię: Pila vel Dakota po 3 pełnych latach w hoteliku ma już dom. Z przemiłym kolegą, z dużym ogrodem i wspaniałymi Opiekunami.
Numer: 1/2019
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzyjechała do nas z maluchem, Guciem, którego urodziła bezdomna. Było ciężko, koniec zimy, mroźne noce i niedostatek jedzenia. Dzięki wolontariuszom dowiedzieliśmy się o sytuacji psów i grożących niebezpieczeństwach. Przyjęliśmy pieski do kliniki. Szczeniak szybko znalazł dom. Pila przebywa w hoteliku i czeka na swoją szansę. To  młoda i śliczna sunia,  przyjazna, troszkę nieśmiała sunia..

 

This post is available in: plpolski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------