Nero miał smutną schroniskową historię. Daliśmy mu szczęśliwe dni w hoteliku. Niestety już jest za Tęczowym Mostem.

Imię: Nero miał smutną schroniskową historię. Daliśmy mu szczęśliwe dni w hoteliku. Niestety już jest za Tęczowym Mostem.
Numer: 75/2019
Płeć: pies
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzybył do schroniska jako szczeniak i kilka razy był adoptowany. Nieszczęśliwie dla niego, z różnych powodów wracał. Robił się coraz smutniejszy i zrezygnowany…

Zakochana w nim wolontariuszka cierpiała razem z nim i prosiła nas o przyjęcie pieska. Gdy wreszcie, po wielu miesiącach, zwolniło się miejsce, Nero znalazł się w kameralnym, przyjaznym hoteliku, pod czułą opieką Pani Izy.

Teraz Wolontariuszka pokonuje wiele kilometrów aby odwiedzić go i wziąć na spacer. Walczy o Dom dla ulubieńca, aby znalazł swoje miejsce na ziemi, skąd już nikt nigdy go nie wyrzuci i będzie członkiem rodziny.

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------