Maja – Tobiaszka ze schroniska

Imię: Maja – Tobiaszka ze schroniska
Numer: 616093900519955
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Maja inaczej Tobiaszka – 616093900519955

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plWolontariuszka napisała:

„Zwracam się z Ogromną prośbą o pomoc pieskowi, który przebywa w schronisku. Do tego schroniska wolontariusze nie mają wstępu, po tym jak zostały ujawnione nieprawidłowości. Jedynie w soboty między 10 a 14 odbywają się spacery. W praktyce jednak sa one często odwoływane. Już 3 tydzień psiaki siedzą w izolacji. Bardzo na sercu lezy mi ten maly piesek Tobiasz, przerazony miejscem, w którym sie znalazł. Jest on sparalizowany strachem, na spacerze nie był w stanie samodzielnie iść, co chwilę kładł się chcąc zniknąć. Musial przejść wiele złego – boi się każdego szmeru, dźwięku. Piesek nie ma w sobie agresji, psy na spacerze ignorował. W schronisku bez wolontariatu Tobiasz nie ma szans na przetrwanie. Bezskutecznie szukamy mu dt/ds. Jesteście Państwo ostatnią szansą dla niego. Jego widok rozrywa nam wolontariuszom serce. Prosimy Bardzo o pomoc. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc temu maluchowi.”

Tobiasz okazał się suczką…

Maja jest wciąż trudna do okiełznania. Przyjazna do ludzi i zwierząt, ale utrzymuje dystans.  Na spacery chodzi bez smyczy i przychodzi na kazde zawołanie.

Ma obecnie ok. 5 lat, więc wciąż młoda. W domu z pewnością poczyniłaby szybsze postępy.

Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------