Łatek/Kuba z Nowego Miasta nad Pilicą.

Imię: Łatek/Kuba z Nowego Miasta nad Pilicą.
Numer: 12/2015
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: średnia
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Łatek / Kuba – 12/2015

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plBłąkał się po Nowym Mieście nad Pilicą jak wiele innych psów w tym mieście. Lepsze to niż schwytanie przez hycla i wywózka do schroniska umieralni. Dokarmiany dawał sobie radę, ale zdarzyło się nieszczęście.Pewnego dnia osoba dokarmiająca zobaczyła go z krwawiącą łapą. Zadzwoniła do fundacji i zgodziliśmy się na przyjęcie pieska do kliniki. Mieliśmy plan aby go po wyleczeniu wypuścić, gdyż podejrzewaliśmy potrącenie przez samochód.

Okazało się, że pies został postrzelony. Dosięgły go trzy kule. Jedna zgruchotała mu palec od przedniej nogi, druga utkwiła w skroni, ale trzecia zrobiła największe spustoszenie. Uszkodziła splot barkowy powodując niedowład przedniej łapy. Być może nerwy się zregenerują, być może Łatek zostanie kaleką i będzie musiał nauczyć się żyć z trzema nogami.

Prosimy o wsparcie dla Łatka. To uroczy, ciężko doświadczony przez los pies, któremu ludzie zgotowali bezdomność i cierpienie.

Obecnie w hoteliku leczymy jego rany fizyczne i psychiczne. Chcemy aby uwierzył, że człowiek  jest dobry i godny zaufania.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki) enEnglish (angielski)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------