Kredka przyszła do nas skrajnie wycofana. Ma wspaniały dom w Krakowie i robi postępy. Dziękujemy !!!

Imię: Kredka przyszła do nas skrajnie wycofana. Ma wspaniały dom w Krakowie i robi postępy. Dziękujemy !!!
Numer: 111/2020
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.pl



Kredka to nieduża, młodziutka suczka, która przybyła do nas z przechowalni. Groziło jej jedno z najgorszych schronisk w Polsce. Trafiła  do lecznicy bardzo chora – parwowiroza. Przebywała ponad  miesiąc na leczeniu w maleńkiej klatce, w izolatce. To nie pomogło. Jej stan psychiczny był bardzo zły. Z uwagi na urodę szybko zgłosił się dom tymczasowy, ale po 3 dniach młodzi ludzie zadzwonili, że nie dadzą rady… Kredka trafiła do hoteliku i wtedy zgłosiła się Ula, wspaniała osoba. Suńka trafiła do cudownego domu z 2 kotami i 2 psami. Odnalazła się tu wspaniale, a po 2 miesiącach Ula zawiozła sunię do wspaniałego domu w Krakowiel

DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY WSZYTKIEGO DOBREGO !!!!

Przyjechała prosto do kliniki, gdzie okazało się, że jest bardzo chora. Długo trwała walka o jej zdrowie, ale została wygrana.
Niestety jej przeszłość, a także długi pobyt w szpitalnej izolatce spowodował, że teraz musimy leczyć jej psychikę. Suczka jest bardzo wycofana.
To piękny psiak i mamy nadzieję, że i ta walka zakończy się zwycięstwem.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------