Kłapouchy vel Nobel to pies dla miłośników dużych przytulanek.

Imię: Kłapouchy vel Nobel to pies dla miłośników dużych przytulanek.
Numer: 14/2020
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: Nobel – 14/2020

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plPrzyjechał na prośbę wolontariuszy z jednego z najgorszych schronisk w Polsce. Tak bardzo bał się ludzi, że przy każdym zbliżeniu człowieka kładł się na plecy i… siusiał.

W klinice zrobiono badania i określono jego stan jako dobry. W hoteliku zamieszkał w kojcu. Bardzo trudno było go namówić na pierwszy spacer, ale za każdym kolejnym razem robił kolejne kroki. Obecnie pięknie chodzi na smyczy i uwielbia spacery. Nie sprawia problemów, nie ciągnie. Spacer z nim to sama przyjemność.

Jest psem chwytającym za serce, poczciwym i uległym. Ani w klinice przy zabiegach, ani  przy wyciąganiu z budy na siłę nie wykazał agresji.

Szukamy dla niego kochającego domu, który wynagrodzi mu koszmarną przeszłość. Z pewnością skrzywdzili go ludzie, jednak on wciąż kocha ludzi i będzie najwierniejszym przyjacielem.

Tel. 503069502

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------