Julia – serce na łapie.. Taka była. Niestety nie ma jej już wśród nas. Niech jej tam będzie cudnie za Tęczowym Mostem.

Imię: Julia – serce na łapie.. Taka była. Niestety nie ma jej już wśród nas. Niech jej tam będzie cudnie za Tęczowym Mostem.
Numer: 88/2016
Płeć: sunia
Wiek: średni
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plSłodka Julia to sunia w średnim wieku – serce na łapie

Julia to przekochana sunia, łagodna, przemiła, spokojna, o umiarkowanej potrzebie ruchu, przyjazna do innych zwierząt. Nie sprawi kłopotu, a da dużo satysfakcji i miłości nowemu właścicielowi.

Historia Julii:

Mika, Julia, Romeo i inne psiaki znalazły się w schronisku, gdy odebrano je ich pani, osobie chorej psychicznie. Było tam dużo więcej psów wygłodniałych, chorych, zaniedbanych. Najpierw zabraliśmy Mikę, która wymagała natychmiastowej pomocy medycznej, w związku z wypadniętą pochwą.

Niedługo po zabraniu Miki dowiedzieliśmy się o tym rodzeństwu i ich cierpieniu. Pieski przywieziono do kliniki. Julia, w podobnym stanie jak Mika, została natychmiast poddana operacji. Romeo, wyłysiały, pokryty strupami, z dramatyczną anemią musiał być poddany długiemu leczeniu.

Pieski obecnie przebywają razem w hoteliku, tym samym co ich siostra Mika. Są zdrowe, chodzą na spacery, są ufne i potrzebują tylko jednego – prawdziwego domu.

</div>

Ta treść jest dostępna w następujących językach: plpolski deniemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona psa - koniec //-----------------------------------------