Hibis jest cudowny psem, ale jego szansa na dom jest zerowa.

Imię: Hibis jest cudowny psem, ale jego szansa na dom jest zerowa.
Numer: 232/2020
Płeć: pies
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do dzieci, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com).
Przekaż 1% podatku temu podopiecznemu.
KRS: 0000319418 Cel szczegółowy: HIbis – 232/2020

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plBył dwa lata w schronisku, od malutkiego szczeniaka. Jego rodzeństwo znalazło domy, a on został.

Wolontariuszka napisła: „Jest prawdziwym wulkanem szczęścia, radości i energii. Widać, że kocha życie i stara się wyciągnąć jak najwięcej z trudnej, schroniskowej rzeczywistości. Kocha ludzi i zawsze czeka aż go odwiedzimy, niestety jest nas mało, więc zdarza się to zbyt rzadko. Niestety, prawdopodobnie nigdy nie znajdzie swojego domu…”

Jego życie w schronisku było koszmarne. Ponieważ, z uwagi na kalectwo, nie trzymał kału chodził brudny. Musi nosić pieluchy, niestety z oczywistych powodów, w schronisku nie było takiej możliwości. Przyjęliśmy go. Jest w domowym hoteliku, nosi pieluchy i cieszy się życiem. Oczywiście podjęliśmy próbę leczenia. Oto opis: „Zniekształcona i skrócona kość krzyżowa składająca się jedynie z kręgu S1. Brak odcinka ogonowego kręgosłupa. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L7-S1. Zwężenie i zatarcie przestrzeni międzykręgowej L4-5. Zmiany zwyrodnieniowe o charakterze wytwórczym na dobrzusznej powierzchni trzonów kręgów L4-5 i L7-S1. Spondyloza.”

Poza tym Hibis jest zdrowy i chce żyć, z kalectwem do końca swoich dni.

Prosimy o wsparcie Hibiska. Zasługuje na to. Tel. 503069502

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki angielski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------