Cztery siedmiotygodniowe dziewczynki, ze wsi, gdzie pozwolono im się urodzić, a potem postanowiono wyrzucić… mają już domy !!!

Imię: Cztery siedmiotygodniowe dziewczynki, ze wsi, gdzie pozwolono im się urodzić, a potem postanowiono wyrzucić… mają już domy !!!
Numer: 137, 138, 139, 140/2022
Płeć: sunia
Wiek: młody
Wielkość: mała
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do innych zwierząt, do mieszkania w bloku
Status: adoptowane


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plW polskich wsiach, szczególnie w Małopolsce i na Podlasiu, rodzi się dużo maluchów z niewysterylizowanych suczek. Po co sterylizować ? Lepiej zabić, wyrzucić, pozbyć się problemu, gdy już przyjdą na świat. Tak myślących ludzi wciąż dużo w naszym kraju. I nic na to nie poradzimy, możemy tylko pomagać, ratować, kochać. Tylko państwo może stworzyć prawo, które będzie chronić psie dzieci – obowiązek sterylizacji i czipowanie.

Lala, Lila, Luna, Lusia nie powinny się urodzić. Nic dobrego nie czekało ich. Jednak miały szczęście. Wolontariuszka uratowała je, a my sfinansujemy sterylizację ich mamy. Wreszcie skończy się dramat narodzonych i odtrąconych. W tym jednym domu, z którego przyjęliśmy też suczkę z 4 maluchami. Tylko jeden dom? Ale dla zwierzków to uratowane życia.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------