Bulik o bardzo długiej i smutnej historii… Brakuje nam Go… Wierzymy, że za Tęczowym Mostem jest Mu wspaniale…

Imię: Bulik o bardzo długiej i smutnej historii… Brakuje nam Go… Wierzymy, że za Tęczowym Mostem jest Mu wspaniale…
Numer: 76/2018
Płeć: pies
Wiek: starszy
Wielkość: duża
Rasa: Mieszaniec
Przeznaczenie: do domu z ogrodem, do mieszkania w bloku
Status: zmarłe


Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plCo można o nim powiedzieć oprócz tego, że w życiu nie miał szczęścia, a może miał, bo trafił do nas.

Jest czystym, kochającym ludzi psem. Szczególnie dobrze czuje się w towarzystwie dzieci. Wtedy szczęście z niego emanuje. W hoteliku to właśnie dzieci najczęściej wyprowadzają go na spacer. Pięknie chodzi na smyczy, nie jest szczekliwy, spokojnie pozostaje sam i czeka bez problemu aż właściciel wróci. Na spacerach ożywia się i bardzo interesuje otoczeniem.

Kocha ludzi, do innych zwierząt obojętny lecz na zaczepkę może odpowiedzieć agresją. Dlatego polecamy go do domu bez zwierząt. Jak to biały pies ma problemy z alergią. Jest starszym psem.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.

//----------------------------------------- // Content Template: podstrona-psa2 - end //-----------------------------------------