Przekaż 1% podatku Fundacji na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa”- KRS: 0000319418

Kochani! Codziennie otrzymujemy apele o pomoc, prośby o przyjęcie pod opiekę piesków ze schronisk-umieralni, z wypadków, ze strasznych warunków, trudnych i tragicznych historii nie sposób zliczyć. Robimy co możemy, najchętniej pomoglibyśmy wszystkim, ale nie jesteśmy w stanie… Z Waszą pomocą będziemy mogli zrobić o wiele więcej dla naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego prosimy – pamiętajcie o nas wypełniając swój PIT

KRS: 0000319418

Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twój 1% podatku! Dla nich to realna pomoc.. być albo nie być… Dzięki wpłatom z 1% możemy pomagać najbardziej potrzebującym psom – takim jak Puszek ze zdjęcia.

Więcej informacji: https://przytulpsa.pl/1-podatku/

Uzyskane z wpłat 1% podatku środki zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych codziennej działalności Fundacji Przytul Psa. Każda złotówka zostanie przeznaczona na pomoc potrzebującym zwierzętom, a w szczególności ratowanie bezdomnych psów i kotów.

W tym:
• zapewnianie im opieki oraz pomocy weterynaryjnej, sterylizacje, kastracje, szczepienia, transport
• organizowanie i propagowanie akcji sterylizacji oraz znakowania zwierząt
• organizowanie akcji mających na celu uczulanie ludzi na problem bezdomnych zwierząt
• pomoc schroniskom i innym ośrodkom działającym na rzecz bezdomnych zwierząt

W planach mamy jeszcze więcej… ale nie uda nam się bez Twojej pomocy! Pamiętaj – nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś…

Polub i udostępnij – przekaż dalej

DZIĘKUJEMY

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.