Przed chwilą otrzymaliśmy zgłoszenie – kolejny dramat.

Rzecz się dzieje w Parczewie, woj. lubelskim. Pies biega ze złamaną łapą i niezagojoną raną. Potrzebuje pilnej pomocy.Dzień dobry,
jestem z Parczewa w woj. lubelskim. Psiak od dłuższego już czasu biega po moim mieście ze złamaną łapą. W ciągu ostatnich 2 – 3 miesięcy widziałam go kilka razy w różnych częściach miasta, teraz najczęściej można go zastać w pobliżu miejsca, w którym pewna kobieta dokarmia bezdomne psy. Pies ma właścicieli, ale trudno się z nimi dogadać. Łapa prawdopodobnie wymaga operacji, być może amputacji, i koniecznie trzeba mu znaleźć dom – przynajmniej tymczasowy! Sama nie jestem w stanie nic dla niego zrobić. Mieszkam w bloku w wynajmowanym mieszkaniu z trzema kotami (w tym jednym na tymczasie) i nie mogę go zabrać do siebie. Finansowo też nie dam rady, mogę co najwyżej dołożyć się do ewentualnej operacji. Bardzo o proszę o pomoc!!! To jest wspaniały, kochany, ufny psiak, który garnie się do człowieka. Jego „opiekunowie” nie zasługują na takiego psa.
Pozdrawiam
Alicja K. – tel. 505-969-941

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.