Pomagamy kotom – działkowym i nie tylko.

Na działkach w całym kraju koczuje dużo, mnóstwo kotów. Funkcjonują dzięki działkowiczom, walczą z plagą myszy, ale przy tym rozmnażają się ponad miarę.

Na szczęście są tacy Ludzie, dla których los tych zwierząt nie jest obojętny. Dokarmiają, sterylizują, a jeśli zwracają się do nas – pomagamy.

Obecnie wspieramy koty z działek w Krępie (leczenie) , Bronisławowie (karma), Szczakach (karma, klatki), Włocławku (karma).

Ponadto jesteśmy w kontakcie z wolontariuszką Kasią z Opola, która ratuje chore, powypadkowe, porzucone koty i znajduje im domy tymczasowe – my finansujemy leczenie, karmę, żwirek. Gdy są gotowe do adopcji to Kasia znajduje im wspaniałe domy.

W okolicach Prażmowa współpracujemy z wolontariuszką Agnieszką i wolontariuszem Bartkiem, którzy tez nie są obojętni na los tych biednych stworzeń, gdy znajdą się w tarapatach. Dla tych ratowanych oferujemy pokrycie kosztów leczenia. Często są to drogie operacje ortopedyczne. Klinika w Bogatkach świadczy dla nich leczenie i szpital po bardzo rozsądnych cenach. Jej pracownicy to ludzie o ogromnych sercach, którzy są nie tylko pracownikami kliniki, ale również wolontariuszami. Obecnie w szpitalu przebywa kotka po wypadku z niedowładem (niestety maluchów nie udało się znaleźć) oraz kociaki po zagryzionej przez psy kotce.

Prosimy o wsparcie naszej aktywności w tym zakresie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.