Piękna Diana z lasu ciągle rodziła i żyła w okropnych warunkach. Teraz, zdrowa, czeka na dom.

Grupa wolontariuszy postanowiła zająć się psami pana Jana. Żyły w okropnych warunkach, tak jak on i wciąż się rozmnażały. Na ich prośbę przyjęliśmy Dianę do kliniki, gdzie ją wysterylizowano i wyleczono. Ta piękna sunia nie wróciła do lasu, mieszka w hoteliku i czeka na dom.Oto apel wolontariuszy ratujących Dianę i pozostałe psy pana Jana:

Prosimy o pomoc w spłaceniu długu za opiekę nad odebranymi psami bezdomnego pana!
W pobliskiej gminie mieszka bezdomny człowiek. Bardzo psy kocha i zbiera je, jeśli dzieje im się jakaś krzywda.
Niestety sam żyje w skandalicznych warunkach, a przy ilości 9 psów nie miał możliwości się nimi stosownie zająć- psy nie miały jedzenia,
były nieszczepione i niewysterylizowane, żyły pod gołym niebem.
Grupa wolontariuszy już od jakiegoś czasu pomaga zarówno temu człowiekowi, jak i psom, ale nasze zasoby finansowe się wyczerpały.
Postawiliśmy panu kontener budowlany, postawiliśmy psom budy, odebraliśmy 3 psy, ale ich utrzymanie,hotel, leczenie i zabiegi sterylizacji przerosły nas finansowo.
Mamy do spłacenia ogromny dług za sterylizację jednej suczki- Diany oraz wyleczenie drugiego, pogryzionego psa-Iwo. Oba psiaki szukają także domów.
Bardzo prosimy o pomoc i wpłaty na konto fundacji z dopiskiem Diana. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę.
Szukamy także pilnie domu dla Dianki, Iwo jest jeszcze w trakcie leczenia.
Dianka jest uroczą, delikatną sunią średniej wielkości. Ma ok.2-3 lat. Większość swojego życia spędziła u bezdomnego pana w skandalicznych warunkach, uwiązana na króciutkim łańcuchu- bez budy, jedzenia, wody, miłości. Co roku rodziła szczenięta i bardzo o nie dbała- cudowna psia mama.
Dianka jest pieskiem bardzo wrażliwym i delikatnym, nieśmiałym w stosunku do obcych, bojącym się gwałtownych ruchów i krzyków, ale absolutnie pozbawionym agresji- pozwala zrobić ze sobą absolutnie wszystko. Świetnie dogaduje się z innymi psami i kotami.
Szuka dobrego domu i mądrego człowieka, który nie tylko zadba o dobro fizyczne tego doświadczonego przez życie psa, ale także wykona wysiłek, żeby odbudować jej psychikę i nauczyć Dianę, że człowiek to też dobro i miłość.
Diana jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Tak bardzo prosi o swojego człowieka i swój kącik na tej ziemi!

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.