Nutka prosi o pomoc i wsparcie.

Miała szczęście, że na jej drodze stanęła Pani Dorota, gdy była cierpiąca, przerażona,bezbronna po potrąceniu przez samochód.
Teraz potrzebne są środki na kosztowną operację miednicy.Pani Dorota napisała:
„Nutka została potrącona przez auto i zabrana z drogi w Kawęczynie pod Toruniem w piątek 20.06. Zawiozłam ją najpierw do weterynarza w Toruniu, który stwierdził złamanie miednicy. Została tam na dwa dni i odebrałam ją w niedzielę 22.06. Od tego czasu przebywa u mnie. Była w poniedziałek i wtorek na konsultacji ortopedycznej w klinice Wetmedic na ul. Zwycięzców w Warszawie, gdzie pan ortopeda stwierdził, ze trzeba natychmiast operować, ponieważ jedna ze złamanych kości miednicy jest tak ułożona, że grozi przebiciem pęcherza. Operacja została wstępnie umówiona, koszt to 500zł (już z ogromną zniżką dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionych weterynarzy).
Bardzo proszę o pomoc i wsparcie. Sunia jest bardzo kontaktowa, domaga się głaskania. Załatwia się po wyniesieniu na trawę. Boi się innych psów (sama mam goldena). Jest wielkości ratlerka, waży około 4kg.”

Fundacja pokryje koszt operacji, która nie może czekać.
Prosimy o wsparcie.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.