Nasze szczeniaki – w tym roku przyjęliśmy 66 porzuconych maluchów. 8 z nich wciąż czeka na domy.

Obecnie mamy 8 szczeniaków do adopcji.
1 w domu tymczasowym w Warszawie, 2 w domu tymczasowym w siedzibie Fundacji, 5 w płatnym domu tymczasowym w Wilczej Wólce.

Oto one:

Sonia – prześliczna, zgrabna panienka. Waży ok. 8 kg, wiek – pół roku. Jest wesoła i energetyczna, dogaduje się z innym psami. Po wszystkich szczepieniach.

Bacha – kędzierzawa, jamnikowata, o spokojnym charakterze. Przemiła dziewczynka. Ma ok. 5 miesięcy. Będzie średnim pieskiem, poniżej kolana.

Etna – ma 2 miesiące, będzie średnim pieskiem. Za nią 1. szczepienie na choroby zakaźne.

Portos – ma 5 miesięcy i będzie sporym kawalerem. Jest nieufny, ale zrobił już duże postępy w socjalizacji. Zaszczepiony, gotowy do adopcji.

Leo i Lala – to dwumiesięczne maluchy, po 1. szczepieniu.

Emma i Erni – mają dwa miesiące i dużo uroku. On czaruje niebieskim oczkiem, bardzo delikatny o spokojnym usposobieniu, ona przeurocza sunieczka kochająca figle i pieszczoty.

Maluchy czekają na domy. Zapewniamy sfinansowanie sterylizacji jak dorosną. Jest ona wymagana z uwagi na ogromną skalę bezdomności w Polsce oraz dla zdrowia piesków.

 

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.