Nasz ulubieniec Bingo pozdrawia. My też przesyłamy uściski i pozdrowienia.

Kochany słodziak skradł moje serce i z wielką radością obejrzałam i przeczytałam relację z nowego domu.

Dziękujemy !!!

Bingo dużo się uczy, reaguje już na parę komend, dzielnie chodzi na smyczy, chociaż czasem to chyba on mnie wyprowadza. 😉

Uwielbia inne pieski i zaczepia wszystkich przechodniów, chodzimy na wybieg dla psów i tam szaleje ze wszystkimi, szczególnie lubi pieski przynajmniej 3 razy większe od niego, wita się z nimi liżąc je po pyszczkach. Bardzo lubi obserwować wszystko z murków na naszym osiedlu, wspinać się na górki i ganiać liście. Ma swoje ulubione miejsce pod lodówką, gdzie czeka na jedzenie, choćby właśnie skończył jeść. Jest słodkim przytulasem, wszędzie za mną chodzi i pilnuje gdy biorę prysznic, chowa się wtedy pod zlewem i uwielbia odgryzać sznurówki z butów. 🙂

Mamy za sobą pierwszą kąpiel, pierwszą kontrolną wizytę u weterynarza, kilka podróży samochodem i tramwajem, przed nami jeszcze pociąg i autobus.

Jest najkochańszym psem na świecie i każdego dnia utwierdza mnie w przekonaniu, że podjęłam najlepszą możliwą decyzję adoptując go. 

Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie.

Justyna i Bingo”

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.