Nasi wspaniali podopieczni – Isia

Przyjęliśmy ją 21.01.2021 r. na prośbę wolontariuszy, gdyż wzruszyła nas jej historia. Trafiła do schroniska jako uroczy szczeniaczek i… pozostała na długie lata. Za kratami spędziła całą swoje dzieciństwo i młodość. W naszej klinice oceniono ją na 8 lat. Nie jest już młodziutka, ale odzyskała radość życia i o dziwo, po schroniskowej traumie nie został ślad.

Gdy przyszła do nas została przebadana w klinice i wymagała leczenia oraz zabiegu chirurgicznego. Wszystko zniosła wspaniale. Obecnie jest zdrowa.

Isia przebywa w hoteliku i oczywiście ma jak w raju, jeśli porównać do warunków schroniskowych. Własny pokoik, zabawy na wybiegu, spacery do lasu.

Ale to nie jest dom. Isia potrzebuje domu.

Isia waży 10 kg, jest niedużą suczką, niezwykle miłą, obecnie radosną i posłuszną. Ma słaby wzrok, ale w niczym to jej nie przeszkadza. Nie jest szczekliwa, ale przyjazna do całego świata.

CZEKAMY NA DOM DLA ISI, NASZEJ WSPANIAŁEJ PODOPIECZNEJ. JEST TEGO WARTA.

Ponieważ na dom stały przyjedzie pewnie trochę poczekać, bardzo potrzebujemy dla Isi domu tymczasowego, który znacznie ułatwi proces adopcyjny.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski niemiecki

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.