Maska już po sterylizacji – to 100. pies przyjęty w tym roku pod opiekę Fundacji.

Oprócz przyjęć finansowaliśmy sterylizacje bezdomnych psów i kotów i wspieraliśmy leczenie zwierząt, których właściciele nie byli w stanie pokryć całych kosztów leczenia przygarniętych zwierzaków. Teraz sami znajdujemy się w finansowym dołku.W tym roku przyjęliśmy pod opiekę 100 psów .

66 psów oddaliśmy do adopcji, 24 nadal przebywają w hotelach, 2 zostały odebrane przez właścicieli, 3 zmarły, 5 przebywa w domach tymczasowych.

Z ubiegłych lat 17 naszych podopiecznych wciąż przebywa w hotelach. Nie udało się dla nich znaleźć domów stałych. Ostatnia adopcja Lakiego, starszego psa, a wcześniej Szymka, Azorka, Buby i Kulki to prawdziwe sukcesy. Najchętniej adoptowane są psy małe i młode.

Po długim leczeniu odeszła nasza ukochana Nesti. Poniżej jej ostatnie zdjęcie.

Łatek uległ wypadkowi w domu stałym, a Niwa z Gór Stołowych znaleziona w lesie w stanie skrajnego wycieńczenia z ropomaciczem, nie przeżyła operacji.

Dzisiaj odeszła tez koteczka Lenka…

Tak bardzo serce boli, gdy nie uda się pomóc.

Niech im będzie dobrze za Tęczowym Mostem.

 

1

 

 

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.