Malutka sunia ze Zbożnego, Misio z Nowego Miasta nad Pilicą i Zorro z Worowa bezpieczne.

Saba – malutka sunia ze schroniska w Zbożnem, którą po 5 latach pobytu w schronisku adoptowano, a po 7 dniach adopcji zwrócono… Wzięta jako zabawka dla dziecka znudziła się… To niezwykłe, grzeczne stworzenie bez wad nie zasługiwało na to. Zabraliśmy ją do hoteliku. Jest bezpieczna, pod super opieką Pani Ewuni.Misio z Nowego Miasta nad Pilicą, po kilku miesiącach mieszkania pod blokiem, dokarmiany przez jednych, bity i przepędzany przez innych wciąż w klinice, ale już jutro prawdopodobnie przeprowadzi się do Kolorowego Hoteliku.

Zorro z Worowa przez wolontariuszy przewieziony do kliniki jest wciąż leczony. Potwierdziło się przypuszczenie o babesziozie. Dlatego był taki słaby. Ponadto ma leczoną skórę. Być może jutro przejedzie do hoteliku, gdzie będzie kontynuowane leczenie.To pozwoli nam zmniejszyć koszty. Pobyt w szpitalu jest bardzo drogi.

 

1

2

 

2

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.