Mailo z Woli Wągrodzkiej i Luna z Kolna – dwa cudowne szczeniaki czekają na Domy!!!

Malwinka z Kolna,siostra Luny, zachorowała i musi przebywać w klinice. Mailo i Luna zostały razem. Każde z nich jest inne. Mailo wesołek i rozrabiaka, Luna spokojniejsza, refleksyjna pieszczocha. Oto ich opisy zrobione przez tymczasową Opiekunkę:Mailo – rezolutny 4-5 miesięczny kawaler. Mailo jest psiakiem niezmiernie entuzjastycznym, kocha wszystkich miłością wielką i nagłą. Jest spragniony kontaktu z każdą napotkaną żywą istotą, niezależnie czy reprezentuje ona gatunek ludzki czy zwierzęcy.
Jak to szczeniak, jest energiczny i potrzebuje dużo ruchu. Jest też strasznie ciekawski – wszędzie musi wejść, zajrzeć, szturchnąć nosem czy łapą, wszystko powąchać. Bardzo śmieszny z niego zwierz. Na zdjęciach jest natomiast bardzo poważny, bo właśnie przystanął na chwilkę po harcach i swawolach; zwykle pysio ma roześmiany, gdy tak przemieszcza się w podskokach po ogrodzie. Z wyglądu przypomina nieco jack russell terriera- zabawne umaszczenie i specyficzne czarne łaty na oczach. Jest wielkości jack russell terrriera, tylko dłuższy, o uroczych, tłustych łapach. Jest odrobaczony, odpchlony, zabezpieczony przeciwko kleszczom, zaczipowany i z wyrobioną książeczką zdrowia. Do nowego domu trafi zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i chorobom zakaźnym.

Luna – prawdziwa z niej dama. Luna jest delikatną panienką, która choć jak to szczeniak lubi się bawić, to nie jest nachalna, ani męcząca. Luna jest troszkę liryczna i lubi się zamyślać, powąchać kwiatuszki, poprzyglądać się ptaszkom. Taka z niej myśląca sunieczka. Za człowiekiem dzielnie drepcze krok w krok, a po zabawie zwija się w kłębuszek i zasypia. Na widok innych psiaków radośnie merda ogonkiem i stroi słodkie minki mające zachęcić do zabawy, ale nigdy nie przekracza granicy komfortu innego zwierzęcia i świetnie czyta sygnały dawane przez inne zwierzęta. Lunka ma ok. 3 miesięcy i jest małą sunią, nigdy nie będzie ważyć więcej niż 10 kg. Jest odrobaczona, odpchlona, zabezpieczona przeciwko kleszczom, zaczipowana, z wyrobioną książeczką zdrowia. Do nowego domu trafi zaszczepiona przeciw wściekliźnie i chorobom zakaźnym.

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.