Lola znalazła cudowny Dom, a dziś czytamy wiadomość, która dodaje skrzydeł.

Ta sunia wegetowała na działkach, gdzie ją wyrzucono. Często głodna i zmarznięta w ten zimowy czas. A przede wszystkim samotna, spragniona człowieka i bezpieczeństwa przy jego boku. To Iza ją zauważyła i zgłosiła do Fundacji. To Agnieszka ją przyjęła do domu tymczasowego bez którego pomoc nie byłaby możliwa. Na hotele brakuje pieniędzy…Jednak uwieńczeniem tych wszystkich zdarzeń była adopcja – najważniejszy element w procesie ratowania.

Dziękujemy Pani Monice i jej Rodzinie. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Oto co napisała Pani Monika: „Jestem nową właścicielką Loli. Pragnę podziękować za możliwość adopcji psa, za domy tymczasowe, które bardzo ułatwiają psom start w lepsze życie. A przede wszystkim Pani Agnieszce za okazaną wyrozumiałość, cierpliwość i serce. Lola jest super psem, naszą kochaną „dziewczynką”, cieszymy się, że jest z nami! Pozdrawiam wszystkich pracowników oraz osoby współpracujące i wspierające Fundację. W załącznikach zdjęcia Lolki z nami, jeszcze raz dziękujemy, do zobaczenia Monika K. z rodzinką.”

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.