Lola, zabrana ze schroniska gdy umierała na zapalenie płuc, dziś pozdrawia. My gorąco dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego !

Pani Asia napisała:”Lola stała się członkiem mojej rodziny (adopcja 27 stycznia 2015). Dzięki Lolce nasza rodzina jest szczęśliwsza, więcej się uśmiecha i więcej się rusza – chodzenie na spacery z Loliną. Mam nadzieję, że Lola w naszym domu też czuje się dobrze, jest radosna, energiczna i szczęśliwa. Cała moja rodzina kocha Lolę bardzo, bardzo mocno. Ja osobiście nie wyobrażam sobie, żeby Lolki nie było w naszym życiu. W załączeniu dwa zdjęcia dorosłej już Lolinki. Moja kanapa jest jednym z ulubionych miejsc naszego pieska. „

Bonus był ostatnim pieskiem przyjętym w 2015 r. Obecnie po operacji, w hoteliku ma się świetnie. Wbrew zapowiedziom właścicieli nie ma wad. Czyściutki, przyjazny, posłuszny, nieagresywny. To  uroczy, młodziutki, doświadczony przez los psiaczek. Szukamy dla niego super domku, który wynagrodzi mu całe zło jakiego doświadczył.

Ten rok rozpoczynamy przyjęciem 5 psów, którym groziło zawiezienie do jednego z najgorszych schronisk w Polsce. Przyjadą jutro. 4 do Kolorowego Hoteliku, a 1 do hotelu w Stefanowie u Izy. Są to: malutka Kropeczka, Gina, właśnie pogryziona w schronisku przez psy, puchaty, mały Tami, przemiła Sabcia i wycofany, przystojny owczarek Ogin.
Trzymajcie kciuki !

Czekamy na Wasze wsparcie i pomoc w szukaniu domów. W kolejce malutki ślepaczek z Wągrodna i pies z łańcucha. Codziennie kolejne zgłoszenia. Potrzebujące pieski czekają na miejsca w hotelikach.

Popatrzcie na szczęśliwą Lolę w cudownym domu i na bidy, którym, mamy nadzieję, przyniesiemy szczęście i radość tak  jak jej.

 

 

 

 

Ta treść jest dostępna w następujących językach: polski

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.