Łatek (vel Kuba) czeka na swoją szansę na dom już długo…

Błąkał się po Nowym Mieście nad Pilicą jak wiele innych psów w tym mieście. Lepsze to niż schwytanie przez hycla i wywózka do schroniska umieralni. Dokarmiany dawał sobie radę, ale zdarzyło się nieszczęście.Pewnego dnia osoba dokarmiająca zobaczyła go z krwawiącą łapą. Zadzwoniła do fundacji i zgodziliśmy się na przyjęcie pieska do kliniki. Mieliśmy plan aby go po wyleczeniu wypuścić, gdyż podejrzewaliśmy potrącenie przez samochód.
 
Okazało się, że pies został postrzelony. Dosięgły go trzy kule. Jedna zgruchotała mu palec od przedniej nogi, druga utkwiła w skroni, ale trzecia zrobiła największe spustoszenie. Uszkodziła splot barkowy powodując niedowład przedniej łapy, którą trzeba było amputować.
 
Prosimy o wsparcie dla Łatka. To uroczy, ciężko doświadczony przez los pies, któremu ludzie zgotowali bezdomność i cierpienie.
 
Kontakt w sprawie adopcji – 503 069 502.
 
Łatek nie sprawia problemów, dogaduje się z innymi zwierzakami w stadzie. Podarujmy mu prawdziwy dom do końca życia!

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.